Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna

POMOC W NAGŁYCH PRZYPADKACH PO GODZ 18.00 ORAZ W DNI WOLNE I ŚWIĘTA ŚWIADCZY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BOLESŁAWCU,
UL. JELENIOGÓRSKA 4.

Kontakt telefoniczny:

Lekarz POZ: +48 75 738 01 48

Pielęgniarka POZ: +48 75 738 02 86

Świadczenia nocnej i świątecznej opieki udzielane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 18:00 do 8:00 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 8:00 do 8:00 dnia następnego.

Świadczenia te są bezpłatne (dla osób ubezpieczonych), udzielane bez skierowania i nie są związane z przynależnością do lekarza, do którego jesteśmy zapisani.

Nocna i świąteczna opieka udziela pomocy doraźnej, tymczasowej, niezwłocznej w niezbędnym zakresie, ale nie zastępuje kompleksowej, całkowitej opieki i leczenia, jaką zapewnia lekarz rodzinny w godzinach pracy Przychodni Rodzinnej.

W ramach POZNiŚ pacjent może skorzystać ze świadczeń w przypadku nagłego zachorowania, nagłego pogorszenia stanu zdrowia, gdy zachodzi obawa, że oczekiwanie na otwarcie Przychodni Lekarza Rodzinnego może znacząco niekorzystnie wpłynąć na stan zdrowia.

Banery/Logo